Bursa Tablet Tamiri

Günümüzün en popüler elektronik aletleri arasında bulunan ve artık yavaş yavaş PC ve laptopların yerini almaya başlayan tabletler, hiç beklemediğiniz anlarda ve genellikle önemli zamanlarda arızalanarak sizin için ciddi problemlere sebep olabilir.

bursa tablet tamiri

bursa tablet tamiri

Böyle bir durumda mutlaka profesyonel bir şekilde bursa tablet tamiri yapmakta olan teknik servislerden hizmet almaya özen göstermelisiniz. Son derece hassas bir mekaniğe sahip olan tabletlerde öncelikle arızanın sebebi inceleme sonucunda tespit edilmeli ve sonrasında gereken onarım işlemleri tamamlanmalıdır.

Tablet arızaları dokunmatik, ekran, şarj soketinde meydana gelen donanımsal arızalar olabileceği gibi yazılımsal arızalardan da kaynaklanabilmektedir.

Bu konuda en iyi tespiti bursa tablet tamiri konusunda uzman olan ve tabletlerin mekaniği konusunda profesyonel bilgiye sahip olan kişiler yapabilmektedirler.

Teknik servisimizde bulunan alanında uzman ve deneyimli kadromuzla tablet arızalarınızda her zaman sizin yanınızdayız. Kısa bir süre içerisinde bursa tablet tamiri yapabilen ekibimize güvenebilir ve onarımı tamamlanmış tabletinizi zamanında size teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ve hizmetinizle tablet arızalarınızda mükemmel çözüm önerilerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bursa Tablet Tamiri Yapılan Çalışmaları

  • Tablet Onarımı
  • Tablet PC anakart tamiri ve değişimi.
  • Tablet PC Ekran değişimi
  • Tablet PC dokunmatik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi,
  • Tablet PC batarya hücrelerinin yenilenmesi,
  • Tablet PC Batarya Değişimleri,
  • Tablet PC Dokunmatik Ekran değişimi,
  • Tablet PC Room Yüklemesi ve Android/IOS /windos Güncellemesi,
  • Tablet PC kasa kapak degişimi,
  • Tablet PC şarj adaptörü tamiri degişimi,
  • Tablet PC şarj yapmama sorunu giderilmesi,
  • Tablet PC tüm sistem arızalarının giderilmesi,

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın

Bursa Tablet Tamiri Bursa Tablet Tamiri

TABLET AÇILMIYOR

Tablet Açılmıyor

Tabletlerin başlıca sorunları arasında belirli dönemlerde açılmaması gösterilebilir. Tablet kullanıcıları farklı sebeplerden dolayı tablet açılmıyor şikâyetiyle servislere başvurmaktadırlar.

Eğer tabletinizin başına donanımsal bir sorun gelmediyse genellikle açma problemleri çözümlenebilir. Eğer tabletinizin düşerek belirli bölümlerinin hasar görmesi durumunda açılmama problemi ortaya çıkıyorsa çözümü çok olası olmaz.

Bunun yanı sıra tabletin üzerine dökülen sıvılar da her elektronik cihazda olduğu gibi büyük çapta zarar verebilir. Bu durumda da tabletin açılmama durumu oldukça normaldir. Bu durumlarla karşılaşıldığında bursa tablet tamiri yapan servislere başvurulması en doğru karardır.

Eğer böyle etmenler olmadan tablet açılmıyor diye bir şikâyetiniz varsa ilk etapta şarjın kontrol edilmesi gerekmektedir. Belirli bir süre tablet şarjda bekletilerek sonrasında açmayı deneyebilirsiniz.

Eğer bu durumda açılmıyorsa tabletin üzerindeki açma kapama düğmesine 15 saniye basılı tutarak açmayı deneyebilirsiniz. Bu durumda açılış ışıkları farklı bir senkronda yanacak ve tablet açılacaktır.

Eğer bu seçenek de açılmasını sağlamıyorsa oldukça küçük bir ebatta olan reset düğmesi kullanılabilir. Bu durumların hiçbiri yeterli olmuyorsa servise götürülmesi gerekiyordur.

TABLET DONDU

Tablet Dondu

Tabletiniz sık sık donmaya başladıysa ve önemli bir işin ortasında artık sizi yarı yolda bırakmaya başladıysa teknik servise gönderilme zamanı gelmiş demektir.

Eğer tablet dondu sorunuyla ilk kez karşı karşıya kalıyorsanız öncelikle bataryanın tam olarak dolu olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra ise cihazınızın reset butonuna basıp bekleyin ve cihazınıza ait olan yazılım dosyasını indirerek yükleme işlemini yapın.

Bu işlemlerden sonra da tablet dondu sorunu hala devam ediyorsa mutlaka bir teknik servise tabletinizi götürmeniz gerekir. Çünkü tabletlerde meydana gelen donma probleminin yazılım başta olmak üzere birçok farklı sebebi olabilmektedir. Bu sebebi de bursa tablet tamiri konusunda uzman olan kişiler tespit edebilmektedirler.

Teknik servisimizde alanında uzman ve deneyimli teknik ekibimizle sizlere memnuniyetle yardımcı olmakta ve tablet arızalarının sebebini tespit ederek kısa bir süre içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tabletiniz, tıpkı ilk günkü gibi çalışır durumda size teslim edilecek ve arızası tamamen giderilmiş olacaktır. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bizimle iletişim kurmak için telefon numaralarımız aracılığı ile teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

TABLETTEN SES GELMİYOR

Tablet Ses Gelmiyor

Tablet kullanıcıları genellikle benzer şikayetler ile bursa tablet tamiri yapan işyerlerine başvuruyorlar. Tablet ses gelmiyor şikayeti de bu şikayetlerin en yaygın olanlarından bir tanesi. Genellikle video ve film izlemek, müzik dinlemek gibi aktiviteler için gerek duyulan yüksek ses düzeyinde yaşanan sorunlar kullanıcıları direkt olarak etkiliyor.

İlk etapta tabletlerde ki ses sorunu tabletin ses düzeyinin düşük olmasından kaynaklanabilir.

Tabletin yan kısmında yer alan ses seviyesini değiştirme tuşlarından tabletin ses düzeyi kontrol edilmelidir. Eğer ses tamamen kısılmış ise bu tuşlar yardımıyla ses açılabilir.

Tablet ses gelmiyor şikayetinde tabletin ses seviyesi yüksekteyse farklı bir sorun olduğu anlamına gelmektedir. Özellikle tabletin üzerine dökülen sıvı maddeler sesin kesilmesine sebep olabilir. Bu durumda kişilerin uygulayabilecekleri çok fazla yöntem bulunmaz.

Tabletin kurulanması ve sıvının tabletten uzaklaştırılması için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Bir diğer durumda ise darbeye bağlı olarak tablette yaşanan sorunlardır.

Tabletin hoparlöründe darbeye bağlı yaşanan bozulmalarda tabletten ses gelmeme sorunu olabilir. Bu durumlarda kişilerin tabletlerini uzman kişilere göstermeleri gerekir.

TABLET ŞARJ OLMUYOR

Tablet Şarj Olmuyor

Eğer tabletinizin şarj olması ile ilgili olarak sıkıntı yaşıyorsanız bu durumun belli başlı birkaç sebebi olabilmektedir.

Tablet şarj olmuyor problemi ile karşı karşıya kaldıysanız, öncelikle başka bir adaptör kullanarak cihazınızı şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Burada öncelikle problemin tabletinizde mi yoksa şarj cihazınızda mı olduğunu tespit etmeniz gerekiyor.

Eğer çalışır durumda olduğundan emin olduğunuz bir şarj cihazı ile tabletinizi şarj etmeye çalışmanıza rağmen yine de tablet şarj olmuyor diyorsanız problemin tabletinizde yaşanan bir arızadan kaynaklı olduğundan emin olabilirsiniz.

Böyle bir durumda da şarj cihazının giriş soketinde bir arıza meydana gelmiş olabilir ya da cihaz bataryasında bir problem olabilir. Tabletin şarj olmaması sorunun tespit edilebilmesi için de mutlaka uzman bir teknik serviste kontrol edilmesi gerekmektedir.

Profesyonel ve güvenilir ekibimizle birlikte sizlere bursa tablet tamiri konusunda memnuniyetle yardımcı olmakta ve arızanın kısa bir süre içerisinde giderilmesi için gereken tüm işlemleri özenle gerçekleştirmekteyiz.

Ekibimizin uzmanlığına güvenebilir ve tabletinizi onarılması için rahatlıkla bize emanet edebilirsiniz.

TABLET ŞARJ YUVASI TAMİRİ

Tablet Şarj Yuvası Tamiri

Tabletler, son derece ince ve hassas bir yapıya sahip olduğu için tüm teknik donanımı ufacık bir darbede ya da zorlamada zarar görebilmekte ve arızalanabilmektedir.

Tabletlerin şarj yuvası da tablet sahiplerine sık sık sorun çıkartan donanımlar arasında yer almaktadır. Eğer tabletinizi bir türlü şarj edemiyorsanız mutlaka şarj yuvasında meydana gelen bir temassızlık söz konusudur.

Bu konuda da gereken tablet şarj yuvası tamiri bu konuda uzman ve deneyimli olan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Tabletlerin her bir mekanik aksamı son derece hassas olduğu için onarım ve inceleme esnasında yapılabilecek en ufak bir hata bile çok daha büyük arızalara neden olabilmektedir.

Bu nedenle tabletinizdeki şarj olmama problemini çözümlemesi ve tablet şarj yuvası tamiri yapması için teknik ekibimize güvenebilirsiniz.

Ekibimizin profesyonel uzmanları, gereken incelemeyi yaparak arızanın sebebini tam olarak tespit edecek ve sizin de onaylamanız halinde gereken onarım işlemini tamamlayarak, tabletinizi ilk günkü gibi mükemmel bir şekilde çalışıyor olarak size teslim edeceklerdir. Tabletinizdeki diğer arızalar için de bursa tablet tamiri konusunda ekibimize güvenebilirsiniz.

Hızlı İletişim

Tabletiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search