Tabletler, son derece ince ve hassas bir yapıya sahip olduğu için tüm teknik donanımı ufacık bir darbede ya da zorlamada zarar görebilmekte ve arızalanabilmektedir.

Tabletlerin şarj yuvası da tablet sahiplerine sık sık sorun çıkartan donanımlar arasında yer almaktadır. Eğer tabletinizi bir türlü şarj edemiyorsanız mutlaka şarj yuvasında meydana gelen bir temassızlık söz konusudur.

Bu konuda da gereken tablet şarj yuvası tamiri bu konuda uzman ve deneyimli olan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Tabletlerin her bir mekanik aksamı son derece hassas olduğu için onarım ve inceleme esnasında yapılabilecek en ufak bir hata bile çok daha büyük arızalara neden olabilmektedir. Bu nedenle tabletinizdeki şarj olmama problemini çözümlemesi ve tablet şarj yuvası tamiri yapması için teknik ekibimize güvenebilirsiniz.

Ekibimizin profesyonel uzmanları, gereken incelemeyi yaparak arızanın sebebini tam olarak tespit edecek ve sizin de onaylamanız halinde gereken onarım işlemini tamamlayarak, tabletinizi ilk günkü gibi mükemmel bir şekilde çalışıyor olarak size teslim edeceklerdir.

Tabletinizdeki diğer arızalar için de konusunda ekibimize güvenebilirsiniz.

Tablet Tamiri Yapılan Diğer Çalışmalar

  • anakart tamiri ve değişimi.
  • Tablet PC
  • Tablet PC dokunmatik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi
  • Tablet PC batarya hücrelerinin yenilenmesi
  • Tablet PC Batarya Değişimleri
  • Tablet PC Dokunmatik Ekran değişimi
  • Tablet PC Room Yüklemesi ve Android/IOS /windos Güncellemesi
  • Tablet PC kasa kapak degişimi
  • Tablet PC şarj adaptörü tamiri degişimi
  • Tablet PC şarj yapmama sorunu giderilmesi
  • Tablet PC tüm sistem arızalarının giderilmesi

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın

tablet şarj yuvası tamiri

TABLET AÇILMIYOR

tablet şarj yuvası tamiri

Tabletlerin başlıca sorunları arasında belirli dönemlerde açılmaması gösterilebilir. Tablet kullanıcıları farklı sebeplerden dolayı tablet açılmıyor şikâyetiyle servislere başvurmaktadırlar.

Eğer tabletinizin başına donanımsal bir sorun gelmediyse genellikle açma problemleri çözümlenebilir. Eğer tabletinizin düşerek belirli bölümlerinin hasar görmesi durumunda açılmama problemi ortaya çıkıyorsa çözümü çok olası olmaz. Bunun yanı sıra tabletin üzerine dökülen sıvılar da her elektronik cihazda olduğu gibi büyük çapta zarar verebilir.

Bu durumda da tabletin açılmama durumu oldukça normaldir. Bu durumlarla karşılaşıldığında tablet tamiri yapan servislere başvurulması en doğru karardır.

Eğer böyle etmenler olmadan tablet açılmıyor diye bir şikâyetiniz varsa ilk etapta şarjın kontrol edilmesi gerekmektedir. Belirli bir süre tablet şarjda bekletilerek sonrasında açmayı deneyebilirsiniz. Eğer bu durumda açılmıyorsa tabletin üzerindeki açma kapama düğmesine 15 saniye basılı tutarak açmayı deneyebilirsiniz.

Bu durumda açılış ışıkları farklı bir senkronda yanacak ve tablet açılacaktır. Eğer bu seçenek de açılmasını sağlamıyorsa oldukça küçük bir ebatta olan reset düğmesi kullanılabilir. Bu durumların hiçbiri yeterli olmuyorsa servise götürülmesi gerekiyordur.

TABLET ŞARJ OLMUYOR

tablet şarj yuvası tamiri

Eğer tabletinizin şarj olması ile ilgili olarak sıkıntı yaşıyorsanız bu durumun belli başlı birkaç sebebi olabilmektedir.

Tablet problemi ile karşı karşıya kaldıysanız, öncelikle başka bir adaptör kullanarak cihazınızı şarj etmeyi deneyebilirsiniz. Burada öncelikle problemin tabletinizde mi yoksa şarj cihazınızda mı olduğunu tespit etmeniz gerekiyor.

Eğer çalışır durumda olduğundan emin olduğunuz bir şarj cihazı ile tabletinizi şarj etmeye çalışmanıza rağmen yine de tablet şarj olmuyor diyorsanız problemin tabletinizde yaşanan bir arızadan kaynaklı olduğundan emin olabilirsiniz. Böyle bir durumda da şarj cihazının giriş soketinde bir arıza meydana gelmiş olabilir ya da cihaz bataryasında bir problem olabilir.

Tabletin şarj olmaması sorunun tespit edilebilmesi için de mutlaka uzman bir teknik serviste kontrol edilmesi gerekmektedir.

Profesyonel ve güvenilir ekibimizle birlikte sizlere tablet tamiri konusunda memnuniyetle yardımcı olmakta ve arızanın kısa bir süre içerisinde giderilmesi için gereken tüm işlemleri özenle gerçekleştirmekteyiz.

Ekibimizin uzmanlığına güvenebilir ve tabletinizi onarılması için rahatlıkla bize emanet edebilirsiniz.

TABLET TAMİRİ

tablet şarj yuvası tamiri

Günümüzün en popüler elektronik aletleri arasında bulunan ve artık yavaş yavaş PC ve laptopların yerini almaya başlayan tabletler, hiç beklemediğiniz anlarda ve genellikle önemli zamanlarda arızalanarak sizin için ciddi problemlere sebep olabilir.

Böyle bir durumda mutlaka profesyonel bir şekilde bursa tablet tamiri yapmakta olan teknik servislerden hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Son derece hassas bir mekaniğe sahip olan tabletlerde öncelikle arızanın sebebi inceleme sonucunda tespit edilmeli ve sonrasında gereken onarım işlemleri tamamlanmalıdır. Tablet arızaları dokunmatik, ekran, şarj soketinde meydana gelen donanımsal arızalar olabileceği gibi yazılımsal arızalardan da kaynaklanabilmektedir. Bu konuda en iyi tespiti bursa tablet tamiri konusunda uzman olan ve tabletlerin mekaniği konusunda profesyonel bilgiye sahip olan kişiler yapabilmektedirler.

Teknik servisimizde bulunan alanında uzman ve deneyimli kadromuzla tablet arızalarınızda her zaman sizin yanınızdayız. Kısa bir süre içerisinde bursa tablet tamiri yapabilen ekibimize güvenebilir ve onarımı tamamlanmış tabletinizi zamanında size teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ve hizmetinizle tablet arızalarınızda mükemmel çözüm önerilerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

TABLET USB TAMİRİ

tablet şarj yuvası tamiri

Günümüzün en çok kullanılan elektronik aletleri arasında bulunan tabletler, artık profesyonel yaşamda ve günlük hayatta olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Bu nedenle de tabletlerin her bir fonksiyonunun eksiksiz bir şekilde çalışması da büyük bir önem teşkil ediyor.

Tabletler de bulunan USB soketi de tıpkı diğer parçalar gibi zaman zaman arızalanabilmektedir. Genellikle fazla zorlama sebebiyle çalışmayan USB, alanında uzman profesyoneller tarafından kısa bir süre içerisinde onarılabilmektedir.

Kimi zaman arızanın büyük olduğu ve onarılması mümkün olmayan durumlarda da kısa bir süre içerisinde yapılan soket değişimi ile tamamlanmakta ve tabletiniz ilk günkü gibi çalışmaya devam etmektedir. Tabletlerdeki USB arızalarında genellikle kullanıcılar ilk temassızlık olduğu durumlarda arızayı ciddiye almamakta ve ilerleyen dönemde USB artık hiç çalışmadığı zaman tablet usb tamiri için bir uzmana başvurmaktadırlar.

Hâlbuki arıza ilk fark edildiğinde gereken müdahale yapıldığı takdirde, çok daha kolay ve basit bir şekilde müdahale gerçekleştirilebilmektedir. Teknik ekibimize her türlü tablet tamiri için güvenebilir, profesyonel ve kaliteli hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz.

sayfada 28 mesaj var
 • Erdem

  Merhaba,
  Tabletimiz elektrik olmadan açılmıyordu artık hiç açılmayacak çünkü oğlum usb şarj yerini kırmış 😁 bu iki arızanın tamiri için tahmini fiyatını söyleyebilir misiniz?

 • Bursa Tablet Tamiri

  Merhaba tahminen tabletinizin bataryası bitikti. Ve sonrada sarj yeri bozuldu tahmini servis ücreti 80 – 120 TL arasıdır iyi günler

 • fatih

  merhaba

  samsung a7 cep telefonu saj soketi yanlış tak çıkarlar yüzünden yuvası bollaştı şarj ederken oynatarak alıyor soket değişim ücreti ne olur

 • Bursa Tablet Tamiri

  Merhaba samsung a7 cep telefonu saj soketi değişim ücreti 150 TL dir. Bu cihazın sökülmesinde ekranın kırılma riski vardır. Şarj soketi bort halinde değiştirilmesi gerekmektedir.

 • Omet

  Toshiba wt8-a 102 soket tamir fiyat?

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba cihazınızı kontrol etmem sağlıklı olacaktır arıza teshis ücreti almıyoruz.

 • Sonad Tanyel

  Merhaba,

  Benim tabletimin şarj yuvası bozuldu. Ancak benim tabletim grafik tablet yani WACOM INtuos pro5 Touch modeli.

  Yapabilir misiniz? Hassas şarj gerekiyor.

 • Osman Erol

  İyi günler ben Amasyadayım acer A310-03 tablet şarj soketi bozuldu tamir ücreti ne kadar. Cihazı size nasıl gönderirim.
  Çalışmalarınızda başarılar..

 • Bursa Tablet Tamiri

  Merhaba iyi günler acer A310-03 tablet şarj soketi değişimi 40 tl dir. Kargo ile cihazınızı gönderebilirsiniz.

 • Bursa Tablet Tamiri

  Merhaba tabi yardımcı olmak isteriz. Değişim sağlayabiliriz.

 • Salih Turan Özcan

  Fluo. Jazz 8gb tablet şarj soketi yenileme fiyatı na kadardır?

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba Fluo. Jazz şarj soketi değişimi 40 tl dir.

 • Ayse

  Merhaba bizim tabletimizin şarjı olmuyor acaba neden.😖

 • Zeynep

  Merhaba bizim tabletimizin şarjı dolmuyor doldummu da çok yavaş doluyor nedeni nedir acaba.

 • azra

  sn7011 şarja takıyorum ama olmuyo ne yapmalıyım ne kadar tutar

 • Hakan

  Samsung tab 3 lite 01680 sarj soketi degisimi ne kadar

 • Melda azize

  Alfa hometech tabletin sarj soketi değişim fiyatı nedir acaba?

 • Bursa Tablet Tamiri

  Alfa hometech tablet sarj soketi değişimi 60 tl dir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  Samsung tab 3 lite sarj soketi değişimi 80 tl dir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  cihazınızı kontrol etmem gerekiyor arıza teşhisi ücretsizdir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba sarj soketi arızalanmış olabilir getirin kontrol edelim

 • Bursa Tablet Tamiri

  sarj soketiniz arızalanmış olabilir

 • Aysegil

  Tabletim samsung ve sarj başlığını koyduğum yer bozulmuş tamir fiyatı kaç tl

 • Melih Uğur

  Chuwi h 13 tabletin şarja taktım ve duman çıkmaya başladı. Tablet açılıyor soket arızasımi yapmıştır ücret ne kadar bilgi verebilir misiniz. Şarj alıyor ama ısınıyor. Bende şarj etmedik.

 • fatih

  Samsung galaxy tab 4 şarz soketi değişimi ne kadar acaba ?

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba Samsung galaxy tab 4 şarz soketi değişimi 150 tl dir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba Chuwi h 13 tabletin sadece şarj soketi arızalı ise değişim ücreti 120 tl dir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba şarj soketi değişimi 150 tl dir.

Size nasıl yardımcı olabilirim. ?

Start typing and press Enter to search