tablet yazılım yükleme

Tablet kullanıcıları belirli dönemlerde tabletlerine format atarak eski hallerine döndürmeyi ve performansını tekrar yükseltmeyi isterler. Bu durumlarda kişiler kendileri kolaylıkla format atabildikleri gibi format tamiri yapan kişilere de tabletlerini götürerek format attırabilirler.

Normal yollarla format atmak isteyen kişiler ayarlar kısmından fabrika ayarlarına geri dönerek tabletlerine format atabilirler. Ancak bu işlemlerde sorulan şifreler hatırlanmıyorsa farklı bir yol denenmesi gerekmektedir. Bu yöntemde tablet  ihtiyacı duyar. Tabletin markası ve modeline göre gerekli yazılımın tablete indirilmesi gerekmektedir.

Tabletlerin arkasında yer alan marka ve model bilgilerinin doğru bir şekilde alınmasından sonra yazılımın indirilmesi işlemine geçilir. Tablet yazılım yükleme indirme işlemi için tablet üreticisi markanın sitesine girilmesi gerekir.

Sonrasında tabletinizin modeline göre sitedeki yazılım ya da Rom olarak geçen dosyanın indirilme işlemi başlatılır. Bu işlem tamamlandığında tabletinize inen dosya sıkıştırılmış şekildedir.

Bu dosyayı kullanmak için gerekli programları da yükledikten sonra format işlemi başlayabilir. Bu durumda yapılması gereken işlemlerin tümü resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Yapılan Diğer Çalışmalar

  • Tablet PC anakart tamiri ve değişimi.
  • Tablet PC
  • Tablet PC dokunmatik okuyucularının temizlenmesi ve değişimi
  • Tablet PC batarya hücrelerinin yenilenmesi
  • Tablet PC Batarya Değişimleri
  • Tablet PC Dokunmatik Ekran değişimi
  • Tablet PC Room Yüklemesi ve Android/IOS /windos Güncellemesi
  • Tablet PC kasa kapak degişimi
  • Tablet PC şarj adaptörü tamiri degişimi
  • Tablet PC şarj yapmama sorunu giderilmesi
  • Tablet PC tüm sistem arızalarının giderilmesi

Bizimle İletişime Geçmek İçin Tıklayın

tablet yazılım yükleme

TABLET AÇILMIYOR

tablet yazılım yükleme

Tabletlerin başlıca sorunları arasında belirli dönemlerde açılmaması gösterilebilir. Tablet kullanıcıları farklı sebeplerden dolayı şikâyetiyle servislere başvurmaktadırlar.

Eğer tabletinizin başına donanımsal bir sorun gelmediyse genellikle açma problemleri çözümlenebilir. Eğer tabletinizin düşerek belirli bölümlerinin hasar görmesi durumunda açılmama problemi ortaya çıkıyorsa çözümü çok olası olmaz.

Bunun yanı sıra tabletin üzerine dökülen sıvılar da her elektronik cihazda olduğu gibi büyük çapta zarar verebilir. Bu durumda da tabletin açılmama durumu oldukça normaldir. Bu durumlarla karşılaşıldığında tablet tamiri yapan servislere başvurulması en doğru karardır.

Eğer böyle etmenler olmadan tablet açılmıyor diye bir şikâyetiniz varsa ilk etapta şarjın kontrol edilmesi gerekmektedir. Belirli bir süre tablet şarjda bekletilerek sonrasında açmayı deneyebilirsiniz.

Eğer bu durumda açılmıyorsa tabletin üzerindeki açma kapama düğmesine 15 saniye basılı tutarak açmayı deneyebilirsiniz. Bu durumda açılış ışıkları farklı bir senkronda yanacak ve tablet açılacaktır.

Eğer bu seçenek de açılmasını sağlamıyorsa oldukça küçük bir ebatta olan reset düğmesi kullanılabilir. Bu durumların hiçbiri yeterli olmuyorsa servise götürülmesi gerekiyordur.

tablet yazılım yükleme

Tabletiniz sık sık donmaya başladıysa ve önemli bir işin ortasında artık sizi yarı yolda bırakmaya başladıysa teknik servise gönderilme zamanı gelmiş demektir.

Eğer tablet dondu sorunuyla ilk kez karşı karşıya kalıyorsanız öncelikle bataryanın tam olarak dolu olduğundan emin olmalısınız. Daha sonra ise cihazınızın reset butonuna basıp bekleyin ve cihazınıza ait olan yazılım dosyasını indirerek yükleme işlemini yapın. Bu işlemlerden sonra da tablet dondu sorunu hala devam ediyorsa mutlaka bir teknik servise tabletinizi götürmeniz gerekir.

Çünkü tabletlerde meydana gelen donma probleminin yazılım başta olmak üzere birçok farklı sebebi olabilmektedir. Bu sebebi de tablet tamiri konusunda uzman olan kişiler tespit edebilmektedirler.

Teknik servisimizde alanında uzman ve deneyimli teknik ekibimizle sizlere memnuniyetle yardımcı olmakta ve tablet arızalarının sebebini tespit ederek kısa bir süre içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tabletiniz, tıpkı ilk günkü gibi çalışır durumda size teslim edilecek ve arızası tamamen giderilmiş olacaktır. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bizimle iletişim kurmak için telefon numaralarımız aracılığı ile teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

tablet yazılım yükleme

Son dönemin en çok tercih edilen cihazlarından olan tabletlerde belirli süreler geçtikten sonra çeşitli sorunlar yaşanabiliyor.

Uygulamaların düzgün açılmaması, donmalar ve takılmalar gibi problemler tablet kullanıcılarını zor durumda bırakabiliyor. Bu durumda sorunlar yaşanan tablet format yoluyla eski haline getirilebiliyor.

Bilgisayarlarda olduğu gibi format işlemi sonrasında tabletler ilk alındıkları hallerine dönüyor ve tabletin içerisinde sorun yaratan etmenler ortadan kalkmış oluyor.

Tablet format işlemini yapan birçok işyeri bulunuyorken kişiler kendileri de bu işlemi kolaylıkla yapabilirler.

İlk etapta kişiler tabletlerinin ayarlar kısmından fabrika ayarlarına geri dönme kısmından tabletlerini sıfırlayabilirler. Bu işlem öncesinde istedikleri verileri yedekledikten sonra tabletler ilk alındıkları hallerine dönüş yaparlar.

Bu işlem için tabletler geçmiş dönemde sizlerin belirlediği şifreleri sizden talep ederler. Eğer şifrenizi unuttuysanız farklı yollar ile format atılması gerekmektedir.

Bu durum söz konusu olduğunda tablet tamiri yapan firmalarla görüşmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü farklı yollarla atılan formatlar her tablete göre değişiklik gösterebilir. işlemini gerçekleştiren kişiler her marka ve modeldeki tablete imkanına sahiptirler.

TABLET SES GELMİYOR

tablet yazılım yükleme

Tablet kullanıcıları genellikle benzer şikayetler ile tablet tamiri yapan işyerlerine başvuruyorlar. Tablet ses gelmiyor şikayeti de bu şikayetlerin en yaygın olanlarından bir tanesi.

Genellikle video ve film izlemek, müzik dinlemek gibi aktiviteler için gerek duyulan yüksek ses düzeyinde yaşanan sorunlar kullanıcıları direkt olarak etkiliyor. İlk etapta tabletlerde ki ses sorunu tabletin ses düzeyinin düşük olmasından kaynaklanabilir.

Tabletin yan kısmında yer alan ses seviyesini değiştirme tuşlarından tabletin ses düzeyi kontrol edilmelidir. Eğer ses tamamen kısılmış ise bu tuşlar yardımıyla ses açılabilir.

Tablet ses gelmiyor şikayetinde tabletin ses seviyesi yüksekteyse farklı bir sorun olduğu anlamına gelmektedir. Özellikle tabletin üzerine dökülen sıvı maddeler sesin kesilmesine sebep olabilir. Bu durumda kişilerin uygulayabilecekleri çok fazla yöntem bulunmaz.

Tabletin kurulanması ve sıvının tabletten uzaklaştırılması için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Bir diğer durumda ise darbeye bağlı olarak tablette yaşanan sorunlardır.

Tabletin hoparlöründe darbeye bağlı yaşanan bozulmalarda tabletten ses gelmeme sorunu olabilir. Bu durumlarda kişilerin tabletlerini uzman kişilere göstermeleri gerekir.

sayfada 22 mesaj var
 • Murat tunali

  Lenovo tab 3 yavaş kalıyor rom yükleyerek kasma sorunu asılabilir mi

 • Bursa Tablet Tamiri

  büyük olasılıkla düzelecektir

 • yunus

  Windows 8.1 yüklü tablet vardı bir oğlana birde kıza almıştık iki tane, eşek sıpası windows 10 kurcağım diye ikisini de bozmuş, sarı renkli yazılar geliyor, düzeltme imkanınız var mı (tablet çalışıyor yazılımla alakalı bişey var)

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba getirin yazılım yuklemeyi deneyelim.

 • güven

  next tabletim desen şifresiniunuttum açamıyorum

 • enes

  tableti sıfırladım recovary menüsünü açmak istediğimde usb işareti çıkıyor ne yapmalıyım

 • Efe

  merhaba elimde reeder a8r tablet var uzun zaman sonra tekrar kullanmaya karar verdim ama wifiye bağlanmama rağmen hiçbirşeye giremiyorum

 • Bursa Tablet Tamiri

  Merhaba cihazınızı ayarlardan fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin.

 • Bursa Tablet Tamiri

  cihazınızı sarja takıp dolduktan sonra tekrar deneyin.

 • Bursa Tablet Tamiri

  fabrika yarlarına döndürmeyi deneyin.

 • Ahmet

  general mobile e tab 5 var android sürümü düşük olduğu için yazılım atmayı denedim attığım yazılım da tablet açılmıyor yazılımın ilk tablet açılırken ki ekranında kalıyor önerebileceğiniz yazılım var mıdır ? ne yapmalıyım?

 • Can

  Tabletim şarj alıyor gösteriyor ama açılmıyor nedeni ne olabilir

 • MUSTAFA TAŞKIRAN

  samsung tab v 3 marka tabletim var
  sürümü yükseltmek istiyorum hangi yazılımı indirmeliyim

 • ALİ LÜTFİ

  Merhaba Tabletim Syrox T700 HD fakat ben bunun android sürümünü değitireyim derken yanlış rom attım ekran açık fakat görüntü yok renk var ne yapmam lazım veyahut açıldığında ben bunun yazılımını nasıl yükseltebilirim android 4.4.2

  not: sunstech adlı tablet markasının yazılımını t700 hd yükledim sonra olanlar oldu

 • Efe

  Elimde general Mobile e tab 4 bulunmakta önceden içine android 4.2.2 sürümü yüklenmiş ve şuan çoğu gerekli uygulamalar yüklenmiyor sürümü yetmediği için sonuca gelir isek bu tablete yeniden room atmak mümkün müdür mümkünse fiyatı nedir?

 • Hakan Cetinkaya

  Asus memo pad me172v 16gb depolama 1 gb ram özelliklerine sahip tabletim var… Android sürümü 4.1.1. Bu sürümü 7.0’a yükseltmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba malesef asus bu cihaz ile ilgili android yükseltmeyi durdurdu.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba general Mobile e tab 4 tabletin mevcut olan 4.4.2 sürümünü malesef yükseltemiyoruz.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba malesef Syrox T700 HD tabletin yazılımı bulunamaktadır.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhba samsung tab3 tabletin yazılımı malesef yükseltilememektedir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba bataryanız arızalı olabilir.

 • Bursa Tablet Tamiri

  merhaba şuan internette milli eğitim bakanlığının sunduğu bir yazılım mevcut onu deneyebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabilirim. ?

Start typing and press Enter to search