Tablet PC’lerin A Babası

Tablet PC

Apple firması, tablet PC’lerin babası olma unvanını fazlasıyla hak ediyor. Zira tablet PC çılgınlığı, Apple ve iPad serisindeki tabletler sayesinde başladı diyebiliriz.

iPad hepimizin cebine mobil bir bilgisayar soktu ve elde ettiği başarı sayesinde onlarca farklı firma da değişik işletim sistemleri kullanan tablet modelleri üretmeye başladı. Sektördeki çeşitlilik o kadar arttı ki, günümüzde herkes bir tablet PC sahibi oldu artık.

Tablet PC

Tablet PC

Tablet PC

 

Yine de, tüm bu çeşitliliğe rağmen, Apple halen sektördeki öncü firma durumunda. iPad, bu yüzden son derece özel bir tablet modeli, hatta, tablet PC deyince akla ilk gelen ürün.

Tablet PC

Apple, sektörün öncüsü olarak iPad fiyatlarını hiçbir zaman indirmedi diyebiliriz. Rakipleri çeşitli kampanyalar ve değişik donanım seçenekleri ile fiyatları ile oynayıp dururken, Apple hiçbir değişiklik gerçekleştirmedi. Şu an halen, piyasadaki en pahalı tabletler iPad markası altında satılıyor.

Bu durum sıklıkla eleştirilse de, Apple belirli satış prensipleri olan bir firma ve bunlardan hiçbir zaman vazgeçmiyor. Örneğin rakiplerinin aksine, bütün iPad modelleri sabit ve standart bir donanım ile üretiliyor.

Yani hangi iPad modelini seçerseniz seçin, performans konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınıza emin oluyorsunuz.

Tablet PC

 

Yine, iPad modelleri estetik ve tasarım bakımından da rakipsiz oluyor. iPad şıklığına ve inceliğine ulaşabilen başka bir model, neredeyse bulunmuyor. http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/apple adresinden, en uygun fiyatlar ile bir iPad sahibi olmanız mümkün.

Recommended Posts

Size nasıl yardımcı olabilirim. ?

Hızlı İletişim

Tabletiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Windows 10 TabletGalaxy Tab S2 8.0