ASUS yeni VivoBookFlip TP301 aramızda

İnce ve hafifliğiyle dikkat çeken, 13 ve 15 inç ekran büyüklüğüne sahip dönüştürülebilir yeni dizüstüler, 6. nesil Apple Core işlemcileri ile gün boyunca eğlence imkânı sağlıyor, üretkenlik sunuyor.

ASUS kullanıcıların dizüstü, pill, çadır ve stant modlarında kullanabilecekleri dönüştürülebilir dizüstü ailesi VivoBookFlip Serisi’nin iki yeni üyesini tanıttı.

13,three inç TP301 ve 15,6 inç TP501 modellerine 6. nesil Intel®Core™ işlemciler ve NVIDIA® GeForce® 940M’ye varan ekran kartları güç veriyor.

House home windows 10 işletim sistemi ile çalışan dizüstülerde USB three.1 Sort-C portu ve 802.11ac Wi-Fi bağlantısı bulunurken 10 saate kadar devam eden pil ömrü gün boyunca eğlence imkanı sağlıyor ve üretkenlik sunuyor.

Elinden her iş gelen pill

360 derece döndürülebilen çok-dişli steel menteşesi ile VivoBookFlip dizüstü, pill ve diğer modlar arasında rahat bir şekilde dönüştürülebiliyor.

Kullanıcılar, cihazı ister dizüstü ister pill olarak kullanabileceği gibi çadır modu ile ekrandaki görüntüleri paylaşabiliyor veya sunumlarını yapabiliyor. Dilediklerinde ise stant modu ile kendi kişisel sinemalarında movie izleyebiliyor.

VivoBookFlip’teaynı zamanda şık ve hafif tasarıma sahip cilalı metallic boya kullanıldı. VivoBookFlip TP301 modelinde ise göz alıcı iki renk kullanıldı: Saf Siyah ve Buz Altın.

Yeni nesil işlemci ve grafik performansı

Üretkenlik ve eğlence için tasarlanan VivoBookFlip, 6. nesil Apple Core işlemci ve NVIDIAGeForce940M’ye varan ekran kartı ile üst sınıf bir performans sunuyor.

Intel’in en ince işlemcisi bu ince dizüstüler ile tam bir uyum sergiliyor. “Skylake” mimarisi, enerji verimliliğinin yanı sıra sıradışı üretkenlik için ciddi bir performans ortaya koyuyor.

Bu sayede kullanıcılar, takılmalar olmadan medya içeriklerini dinleyip izleyebiliyor, fotoğraflarını en hızlı şekilde düzenleyebiliyor ve videolarında yüksek hızda işlemler yapabiliyor.

NVIDIA GeForce ekran kartı ise olağanüstü bir multimedya performansı sunarak kullanıcıların fotoğraflardan, filmlerden, internette gezintiden ve oyunlardan çok daha fazla keyif almasını sağlıyor.

55Wh gücünde ve10 saate  kadar ömrü olan pil sayesinde VivoBookFlip TP301 modeli, sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için ultimate bir cihaz olarak öne çıkıyor.

VivoBookFlipayrıca birçok depolama seçeneğine de sahip. Kullanıcılar, 1TB’ye kadar sabit DİSK, 8GB SSD ve 500GB sabit disk ile hibrit depolama veya 512GB’ye kadar SSD depolama seçeneklerinden birini tercih edebiliyor.

Hızlı ve kolay bağlanırlık

VivoBookFlip’te yer alan her iki yöne çevrilerek kullanılabilen devrimsel nitelikteki USB three.1 Sort-C portu sayesinde de aksesuarlar bilgisayara daha kolay bağlanırken kablolunun hangi tarafının nereye takılacağı derdi ortadan kalkıyor. USB three.1 Gen 1 teknolojisi ise USB 2.zero’ye kıyasla 10 kata kadar daha hızlı veri transferini mümkün kılıyor.

En boy 802.11ac Wi-Fi bağlantısı güçlü ve stabil sinyal ile önceki Wi-Fi bağlantılarına kıyasla three kat daha hızlı veri iletimi sağlıyor. Parazitlenmenin daha az olduğu bu bağlantı ile kullanıcılar yüksek kaliteli görüntüleri akıcı bir şekilde yayınlayabiliyor.

ASUS Sensible Gesture teknolojisi ile kolay çoklu-dokunmatik kontroller

VivoBookFlip’in 10 noktalı dokunmatik ekranı, endüstride standart olarak kullanılan 9mm aralığa karşın 5mm aralıklara sahip yüksek hassasiyetli sensörler ile dokunmatik ekranda duyarlılığı en üst seviyeye taşıyor.

VivoBookFlip’te yer alan büyük dokunmatik fare ise Asus Clever Gesture teknolojisinin Dwelling home windows için kolay el hareketlerini mümkün kılması sayesinde uygulama kontrollerini ve gezintiyi çok daha basit hale getiriyor.

Residence home windows 10’da four parmağa kadar hareket desteği sunan Clever Gesture ile kullanıcılar uygulamalar arasında geçişleri kolaylıkla sağlarken Cortana veya Kontrol Merkezi’ni dokunmatik fare alanına tek bir dokunma veya parmak kaydırması ile açabiliyor.

Ergonomik tasarıma sahip arkadan aydınlatmalı 1,6mm tuş aralığı ile VivoBookFlip’inklavyesi,duyarlı tuş basımı sağlarken ASUS FlipLock ise pill, stant veya çadır modları arasındaki dönüşüm anında klavye ve dokunmatik fareyi kilitliyor.

Recent Posts

Size nasıl yardımcı olabilirim. ?

Hızlı İletişim

Tabletiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Acer Tablet