Acer Yeni Intel İşlemcili Oyun Tableti Predator 8’i Nedense Tanıtamadı

 Predator 8

Computex’in gözde isimlerinden olan Intel’in kendi lansmanı sırasında yeni nesil işlemcilerini tanıtmak için gösterdiği ’ın yeni projesi Predator 8, Acer’ın kendi standında tanıtılamadı. (fuara getirip göstermemiş adamlar)

acer-yeni-intel-islemcili-oyun-tableti-predator-8-i-tanitamadi

Intel’in lansmanı sırasında sahneyi kısa bir süreliğine devralıp firmanın üzerinde çalıştığı en yeni olan Predator 8’den söz eden mobil teknolojiler yöneticisi S. T. Liew, kendi firmasının standında aynı ürünü kapalı bir kutuda kilit altında tutmayı tercih etti.

Firmanın odaklı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarına verilen model adını taşıyan tablet, isminden oyun odaklı olduğu izlenimini yaratıyor. Ayrıca, tasarım olarak da Predator serisinin garip açılı kırmızı köşelerine de sahip olan tablet, bu köşelerinde bulundurduğu hoparlörleri ile iyi bir oyun deneyimi sunabilir. (fanusta saklamak yerine gösterselerdi öğrenirdik)

acer predator8

predator8

 Predator 8

Intel’in açıklamasına göre bir önceki nesilden iki kat daha iyi grafik işleme performansı sunan yeni nesil Atom X7 işlemcilerini kullanan Predator 8, Microsoft’un Surface 3 modelinde kullandığı işlemciyi kullanıyor.

Saklandığı kasanın içinden görülen tasarımı, Intel’in kendi lansmanında ufak da olsa gösterdiği performansı ve Intel sayesinde öğrenebildiğimiz işlemcisi dışında hakkında bir şey öğrenemediğimiz ’ın Predator 8 isimli odaklı tabletinin elbette fiyat ya da piyasaya çıkış tarihi bilgisine de sahip değiliz.

Predator 8 ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça merakınızı giderecek, sizleri de bilgilendireceğiz.

Recommended Posts

Size nasıl yardımcı olabilirim. ?

Hızlı İletişim

Tabletiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

Windows 10 Tablet